Co byste měli jíst, abyste byla zdravá

Co byste měla jíst, abyste byla zdravá a neměla problém s trávením? Máte pocit, že vám trávicí ústrojí nepracuje dobře a máte problémy s vyprazdňováním? Často vás bolí břicho i mimo „vaši“ dny? S největší pravděpodobností může za to zrovna nepravidelné stravování a nevhodný výběr či kombinace potravin.
Vyzkoušejte dobrou snídaňovou směs Kousat

Přiznejte si, i vy ráno zapomínáte snídat a první jídlo jíte až v poledne? Bohužel neděláte dobře. Snídaně je totiž nejdůležitější a dává nám potřebnou energii na celý den.

Zkuste si dopřát mléčné bílé jogurty s vlašskými oříšky, špaldovými vločkami, ovesnými vločkami a čerstvým ovocem. Tato snídaně vás zasytí a dá vám potřebnou energii.

Pokud si však chcete přípravu snídaně usnadnit a zároveň nechcete nic zanedbat, vyzkoušejte aktivovanou snídaňovou směs. Je vhodná i pro celiaky, a navíc je velmi chutná. Dodá vám potřebné vitamíny, které vaše tělo potřebuje a ještě vás i zasytí. Je vyrobena z bezlepkových obilovin, ořechů, vlákniny, ovoce goji a různých chutných semínek. Má vysoký obsah antioxidantů, které podpoří váš imunitní systém a navíc je vhodná také pro matky na mateřské a děti od tří let.

Chcete-li být zdravá, snídejte zdravě a hlavně vyzkoušejte chutnou kousku. Zakousněte se do Kousátku a už nikdy nebudete chtít kousat nic jiného!

Jezte hodně čerstvé zeleniny a ovoce

I jíte veganskou stravu, váš jídelníček je bohatý na ovoce a zeleninu. Pokud ale nejste vegankou a jíte úplně všechno, každý den byste měli přijmout minimálně jednu porci zeleniny a ovoce.

Nosíte si na svačinu chutné jablíčko? Je prospěšné pro vaše trávení. Doporučujeme vám jíst i banány. Ty pomáhají k lepšímu trávení – regulují elektrolyty a z těla vyplavují toxiny. Kromě banánů a jablek se nevyhýbejte černému rybízu, listové zelenině a kysané zelí.

Žádné časté návštěvy toalety

Chcete-li být zdravé a nechcete mít problémy s trávicím ústrojím, snídejte, vyhýbejte se mastným jídlům, alkoholu a bílé pečivo nahraďte tmavým, popřípadě vyrobeným z kvásku. Pokud budete jíst pravidelně a zdravě, nebudete tak často chodívat na WC.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Super tipy, jak být v zimě stylová a sexy

Zima nikdy nepatřila mezi oblíbená roční období. Musíme chodit zachumlé od hlavy k patě a odpočítáváme dny, kdy už skončí a nastane konečně jaro....

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní prací pro...

Pro milovníky detektivek přinášíme několik světových tipů

Patříte mezi milovníky detektivek? Pokud si chcete vzít zajímavou detektivku do křesla, postele nebo si ji přečíst třeba na chatě, doporučujeme si přečíst tento...

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak...

Zbavte se závislosti na cukru za 12 týdnů: Tip na knihu

Máte potíže s hmotností, trávením či pokožkou? Jste náladoví a nervózní? Nedokážete si odepřít sladkosti, přestože se po nich necítíte dobře a jste unavení?...