Co byste měli jíst, abyste byla zdravá

Co byste měla jíst, abyste byla zdravá a neměla problém s trávením? Máte pocit, že vám trávicí ústrojí nepracuje dobře a máte problémy s vyprazdňováním? Často vás bolí břicho i mimo „vaši“ dny? S největší pravděpodobností může za to zrovna nepravidelné stravování a nevhodný výběr či kombinace potravin.
Vyzkoušejte dobrou snídaňovou směs Kousat

Přiznejte si, i vy ráno zapomínáte snídat a první jídlo jíte až v poledne? Bohužel neděláte dobře. Snídaně je totiž nejdůležitější a dává nám potřebnou energii na celý den.

Zkuste si dopřát mléčné bílé jogurty s vlašskými oříšky, špaldovými vločkami, ovesnými vločkami a čerstvým ovocem. Tato snídaně vás zasytí a dá vám potřebnou energii.

Pokud si však chcete přípravu snídaně usnadnit a zároveň nechcete nic zanedbat, vyzkoušejte aktivovanou snídaňovou směs. Je vhodná i pro celiaky, a navíc je velmi chutná. Dodá vám potřebné vitamíny, které vaše tělo potřebuje a ještě vás i zasytí. Je vyrobena z bezlepkových obilovin, ořechů, vlákniny, ovoce goji a různých chutných semínek. Má vysoký obsah antioxidantů, které podpoří váš imunitní systém a navíc je vhodná také pro matky na mateřské a děti od tří let.

Chcete-li být zdravá, snídejte zdravě a hlavně vyzkoušejte chutnou kousku. Zakousněte se do Kousátku a už nikdy nebudete chtít kousat nic jiného!

Jezte hodně čerstvé zeleniny a ovoce

I jíte veganskou stravu, váš jídelníček je bohatý na ovoce a zeleninu. Pokud ale nejste vegankou a jíte úplně všechno, každý den byste měli přijmout minimálně jednu porci zeleniny a ovoce.

Nosíte si na svačinu chutné jablíčko? Je prospěšné pro vaše trávení. Doporučujeme vám jíst i banány. Ty pomáhají k lepšímu trávení – regulují elektrolyty a z těla vyplavují toxiny. Kromě banánů a jablek se nevyhýbejte černému rybízu, listové zelenině a kysané zelí.

Žádné časté návštěvy toalety

Chcete-li být zdravé a nechcete mít problémy s trávicím ústrojím, snídejte, vyhýbejte se mastným jídlům, alkoholu a bílé pečivo nahraďte tmavým, popřípadě vyrobeným z kvásku. Pokud budete jíst pravidelně a zdravě, nebudete tak často chodívat na WC.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Veronika vytváří nápadité svatební šaty. Jak vypadá výroba nejdůležitějších šatů pro ženu?

Proč svatební šaty? Jak a kdy začal váš vztah s módou?Můj vztah s módou začal již v dětství. Vždy mě bavilo prohrabávat krabice s...

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak...

Nejlepší sporty na zimu, pomohou kondici i hubnutí

Udržovat si dobrou kondici a ještě u toho zhubnout, to může být sen mnoha žen. K němu ale nevede nijak složitá cesta, stačí, když...

Velkoobchod ovoce a zelenina – to nejlepší pro váš obchod i restauraci

Denně se u nás prodá a sní velké množství ovoce a zeleniny. Ať už se podíváme na restaurace, domácnosti, prodejny s potravinami i přímo jen...