Co byste měli jíst, abyste byla zdravá

Co byste měla jíst, abyste byla zdravá a neměla problém s trávením? Máte pocit, že vám trávicí ústrojí nepracuje dobře a máte problémy s vyprazdňováním? Často vás bolí břicho i mimo „vaši“ dny? S největší pravděpodobností může za to zrovna nepravidelné stravování a nevhodný výběr či kombinace potravin.
Vyzkoušejte dobrou snídaňovou směs Kousat

Přiznejte si, i vy ráno zapomínáte snídat a první jídlo jíte až v poledne? Bohužel neděláte dobře. Snídaně je totiž nejdůležitější a dává nám potřebnou energii na celý den.

Zkuste si dopřát mléčné bílé jogurty s vlašskými oříšky, špaldovými vločkami, ovesnými vločkami a čerstvým ovocem. Tato snídaně vás zasytí a dá vám potřebnou energii.

Pokud si však chcete přípravu snídaně usnadnit a zároveň nechcete nic zanedbat, vyzkoušejte aktivovanou snídaňovou směs. Je vhodná i pro celiaky, a navíc je velmi chutná. Dodá vám potřebné vitamíny, které vaše tělo potřebuje a ještě vás i zasytí. Je vyrobena z bezlepkových obilovin, ořechů, vlákniny, ovoce goji a různých chutných semínek. Má vysoký obsah antioxidantů, které podpoří váš imunitní systém a navíc je vhodná také pro matky na mateřské a děti od tří let.

Chcete-li být zdravá, snídejte zdravě a hlavně vyzkoušejte chutnou kousku. Zakousněte se do Kousátku a už nikdy nebudete chtít kousat nic jiného!

Jezte hodně čerstvé zeleniny a ovoce

I jíte veganskou stravu, váš jídelníček je bohatý na ovoce a zeleninu. Pokud ale nejste vegankou a jíte úplně všechno, každý den byste měli přijmout minimálně jednu porci zeleniny a ovoce.

Nosíte si na svačinu chutné jablíčko? Je prospěšné pro vaše trávení. Doporučujeme vám jíst i banány. Ty pomáhají k lepšímu trávení – regulují elektrolyty a z těla vyplavují toxiny. Kromě banánů a jablek se nevyhýbejte černému rybízu, listové zelenině a kysané zelí.

Žádné časté návštěvy toalety

Chcete-li být zdravé a nechcete mít problémy s trávicím ústrojím, snídejte, vyhýbejte se mastným jídlům, alkoholu a bílé pečivo nahraďte tmavým, popřípadě vyrobeným z kvásku. Pokud budete jíst pravidelně a zdravě, nebudete tak často chodívat na WC.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nejlepší čaje na hubnutí: Tyto dokáží zrychlit metabolismus, spalování tuků a snížit krevní tlak

Některé čaje dokážou zrychlit metabolismus a tím i spalování tuků. Kupujte ale čaje kvalitní, nejlépe v čajovnách. Tam byste měli mít jistotu, že obsahují...

Chcete zhubnout? Poradíme vám způsob, jakým to dokážete

Máte pneumatiky na břiše, celulitidu na stehnech a velký zadek? I vy byste chtěli zhubnout, jenže zatím vám žádná dieta nezabrala? Zapomeňte na diety...

Pokožka v zimě: 10 rad jak o ni pečovat

Během krátkých chladných dnů a ledových nocí si nestačí pořídit pouze kabát a teplé holínky. Dbejte, aby byly při pobytu venku zahaleny také ruce,...

Drobnosti, kterými oživíte svůj životopis radí MyJobsi.cz

Psaní životopisu je dovedností, která by se snad měla učit již na základní škole. Mnoha lidem se však stane, že se k tomu dostanou až...

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci studia se...