4 tipy pro výběr správné dámské obuvi

Dámská obuv se vyrábí v různých stylech, tvarech a velikostech. Také se dodávají v různých šířkách: úzké střední a široké boty. Jako žena s velkou velikostí nohou považuji za náročné vybrat si nebo sehnat skvělý pár bot, který mi bude sedět. Většina firem nevyrábí boty pro ženy velkých velikostí. Proto když si kupuji boty, musí stát za tu cenu, musí být pohodlné a musí se v nich potit.

Zde je několik tipů, které používám k nalezení bot, u kterých jsem zůstala dlouho a bez výčitek, které se k nim vážou.

Velikost boty.

První věc, na kterou se chcete zaměřit, a je to samozřejmé, je velikost. Je to jednoduché, ale může to být složité. Společnosti vyrábějící obuv mají různé výsledky, pokud jde o velikosti. Některé boty jsou u stejných velikostí malé a jiné velké.

Vím to jistě, protože boty Aerosoles jsou někdy pro velikost 11 velké ( ne všechny styly). Nevybírejte si boty jen proto, že je to vaše velikost. Vyzkoušejte si botu a zjistěte, zda vám sedí. V dnešní době je třeba zvážit svůj rozsah, takže pokud máte velikost 11 jako já, musíte zvážit velikost 10 1/2, velikost 11, velikost 11 1/2 a pravděpodobně velikost 12 pro ty, které jsou opravdu malé, pokud je to velká obuv, kterou opravdu chcete.

Další věc, kterou je třeba zvážit u velikosti, je šířka; střední, široká a extra široká. Pokud máte velkou velikost nohou, pak jsou široké velikosti velmi důležité. Já mám štíhlé nohy, ne tak tenké, aby si zasloužily úzkou botu, ale rozhodně nyní širokou velikost nebo extra širokou, pokud nejsou zvláštní podmínky, jak uvidíte níže. Pokud hledáte dobře padnoucí a výhodnou obuv, zkuste Belenka slevový kód a nakoupíte výhodně. Obouvám převážně střední velikosti.

Zjistila jsem, že velikost 10 (široká) může mým nohám vyhovovat, pokud se jedná o otevřenou obuv nebo sandály či klínky. U bot na klínku většinou hledám velikost 10 wide. Dobře sedí a nechávají prostor pro prsty. Musím si dávat pozor, aby mi prsty netrčely ven, ale vždycky je skvělé dostat menší velikost boty na velkou velikost nohy. Zkracuje to velikost.

A pro ty, co nosí úzké, zkuste úzké a střední. Některé střední boty by opravdu dobře seděly a poskytly by vám velký prostor pro prsty v botě.

U bot hledejte pohodlí.

Další věc, kterou je třeba u boty hledat, je pohodlí. Protože mám velké nohy, někdy jsem prostě zoufalá a vezmu si botu, protože jsem unavená a opravdu chci mít botu na sobě, nebo hledání ukončit. Velká chyba.

Pohodlí je velmi důležité. Mám pár bot Clarks, které mi zůstaly po celá léta. Byly pohodlné hned po vybalení z krabice a byly pohodlné po celou dobu.

Některé boty vyžadují vyzutí. Co je to „break in“? Nosíte boty, které vás budou několik dní bolet nebo tlačit, pak vám sednou. Takové boty jsou někdy nakonec nejlepší, protože jakmile se rozvine, bude noha a prsty opravdu příjemné a může to tak zůstat po dlouhou dobu. Jedinou nevýhodou tohoto rozcházení je, že pokud jsou to špatné boty a dlouho v nich chodíte se skrčenými a otlačenými prsty, mohou vám zanechat puchýře na celý život. A preventivně, ať se děje cokoli, pokud vás bota tlačí hned z regálu nebo po pár minutách v nohách,netlačte se v ní, může vám to zanechat deformace na celý život.

Na druhou stranu, když do boty vklouznete a ona vám dobře sedí a nechává na prstech velký prostor, dejte si pozor, takové boty se mohou rozšiřovat a rozšiřovat a po několika měsících budou vypadat jako košíky. Mám boty Aerosole, které to se mnou udělaly, a nebylo to dobré.

Hledejte boty, které doplňují váš šatník.

Já mám ráda černé boty, protože se hodí téměř ke všemu, co mám v šatníku. Takže ano, černá by měla být jednou z barev, po kterých se poohlédnout.

Se současnou dobou a trendy ženy zdobí některé výrazné, odvážně barevné boty barvy, které jsou skvělé. Červená je skvělá barva, pokud najdete tónovanou kůži v červené barvě. Viděla jsem i zelené, které by se dobře hodily k dlouhým sukním. Někteří lidé volí bílé boty, ale já jsem nikdy nebyla z těch, kteří by o bílých botách tolik uvažovali.

Nejlepší je podívat se na svůj šatník a koupit si boty nebo sandály, které se budou hodit k mnoha kouskům oblečení, které tam máte. Tedy pokud nejste Gayle a nemůžete si dovolit 1000 párů bot. Když se nad tím zamyslíte, 1000 párů bot není pro životní prostředí nic dobrého. Méně je více. Pomozte ostatním, pokud máte více nazbyt, a šiřte lásku.

Vyberte si velikost podpatku podle situace.

Velikost podpatku, velikost podpatku, velmi zásadní. Pravidlo: Pokud se chystáte na oficiální prezentaci, pak zvolte vyvýšenou společenskou obuv. Pokud si oblékáte oficiální oděv s plochými botami, nic se neodpouští. Zvýšená obuv vám dá výhodu. A samozřejmě si na oficiální prezentaci nebo k obleku nedáte vyvýšené sandály na klínku.

K dlouhým sukním, dlouhým letním šatům a šortkám se skvěle hodí sandály na zvýšeném klínku a ploché boty.

Jaký podpatek upřednostníte, záleží na tom, co budete dělat a jak moc budete s botou chodit, a na tom, o jakou příležitost se jedná. Jen se ujistěte, že jsou pohodlné.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Otce jsem naposledy viděla jako malá: Až po letech mi vysvětlil, že za jeho odchodem stála tato absurdita

Petra měla se svým otcem neuvěřitelně skvělý vztah. Byl pro ni hrdinou a vzorem zároveň, cítila se jako jeho malá princezna. Věděla, že tvrdě...

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...

5 věcí, proč používat peeling: Vyzkoušejte naše domácí tipy

Pečujete o svou pokožku, ale přece máte pocit, že jí něco chybí? Dopřejte jí alespoň jednou týdně peeling a uvidíte tu změnu. Rychleji opálí Pokud se...

Velké srovnání spotřebitelských cen 2016-2022: Česko a Irsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky ve všech zemích Evropy. Ceny rostou, zvyšují se platby za elektřinu i plyn, navyšují se výrobní...

Jak neztratit ženskost v mužském pracovním kolektivu

Pokud jste ženou pracující v mužském kolektivu, asi už jste se setkala s některými nepříjemnostmi a překážkami, které to obnáší. Prosadit se v zaměstnání, ale nebýt...