Ranní energie: 6 tipů jak ji získat

Nabízíme vám několik tipů, jak získat zázrak jménem ranní energie. Každá žena má své tipy a triky, jak dobít baterky. Ne vždy to vyjde a pak máte pocit, že je třeba zkusit něco nového. Ukážeme vám jak na to!
Ranní energie – odkud ji načerpat? Ráno je obtížné vstát a někdy ještě obtížnější nabít se energií. Je všeobecně známo, že nejlepším způsobem jak si dopřát dávku energie je nasnídat se.

Cvičení Ranní rozcvička vám dodá správnou dávku energie. Samozřejmě budete muset obětovat spánek. Stačí když si přivstanete o půl hodinku dřív a půjdete si zaběhat. Když si dáte sprchu, můžete vystřídat teplou a studenou vodu, která vám umožní lepší cirkulaci krve.
Pokud nerady běháte, můžete si zacvičit. Ranní strečink, dřepy, plank. Zkuste začít den s jógou, pilatesem nebo brzkou zumbou. Je jen na vás, který druh cvičení si zvolíte.

Sex Milování mají rádi nejen chlapi. Nemusíte být dokonalou milenkou jen večer. Ukažte vašemu partnerovi, že z ranní rychlovky máte radost i vy. Spálíte pár kalorií, dáte si společnou sprchu a vychutnáte snídani ve dvou. Můžete pustit uzdu své fantazii a nejprve se najíst, a tak pálit kalorie. Případně vám může jídlo pomoci i jako předehra.
Čaj nebo káva Káva je pro mnoho žen ranní životabudič. Většina z vás si ranní kávu ani nevychutná. Rychle ji vypijete nebo jedete do podniků a vezmete si ji s sebou. Zpomalte! Dopřejte si čas na šálek kávy nebo čaje. Zapojte své smysly. Ovoňujte před tím než ochutnáte. Napijte se s požitkem, vychutnejte si svůj ranní nápoj. Neberte to jen jako každodenní uspěchaný rituál.
Čokoláda Sladká pochutina, které odolá málokdo. Je známo, že čokoláda navozuje pocit štěstí. Proč si nedopřát malou dávku štěstí už po ránu? Vychutnejte si kostku nebo dvě. Jako u kávy a čaje, můžete ji nejprve ovonět. Potom si ji nechte roztát v ústech.
Experiment Velkou dávku energie vám rovněž dodá malý experiment. Oblečte si něco sexy, zkombinujte barvy, vezměte si kabelku, kterou jste k danému outfitu nenosili. Zkuste jiné líčení, účes. Můžete si to vyzkoušet den předem, abyste věděli, jaký bude výsledek. Pokud to bude splňovat vaše očekávání, budete se cítit šťastné, plné energie a chuti vykročit do nového dne.
Studená sprcha Ranní vlažná až studená sprcha přebere každého spáče a dodá vám energii, kterou potřebujete k probuzení. Nemusíte trávit ve sprše deset minut, stačí i dvouminutová sprcha, která vás zaručeně probere.


Bonus: Pokud vstanete špatnou nohou, jste podrážděná a máte pocit, že vás nic nenakopne, máme pro vás jeden tip. Zapněte si vtipná videa a schuti se ráno zasmějte, povolí to vaši špatnou náladu a vy můžete vykročit do dne s úsměvem na rtech.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

5 věcí, proč používat peeling: Vyzkoušejte naše domácí tipy

Pečujete o svou pokožku, ale přece máte pocit, že jí něco chybí? Dopřejte jí alespoň jednou týdně peeling a uvidíte tu změnu. Rychleji opálí Pokud se...

Má vaše tělo dostatek vitaminu D? Jeho přítomnost je důležitou ochranou vůči chorobám, včetně korony

Ještě donedávna vitamín D nikdo velmi neřešil. Bral se jako důležitý nanejvýš pro kosti. Dnes se však zjišťuje, že souvisí s řadou nemocí včetně...

Cviky na hýždě, břicho a stehna (video): Jak se dostat do formy?

I vám se vánoční koláčky uložily na problematických partiích? Pokud jste si do seznamu novoročních předsevzetí napsali i slovíčko „zhubnout“, tak pojďte s námi...

Jak oklamat věk a vypadat i s přibývajícími léty stále mladě

Každá z nás chce i po čtyřicítce vypadat mladě. Hledáme různé způsoby, jak pečovat o pleť, jak se stravovat, přičemž stačí zapojit selský rozum...

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...