Ranní energie: 6 tipů jak ji získat

Nabízíme vám několik tipů, jak získat zázrak jménem ranní energie. Každá žena má své tipy a triky, jak dobít baterky. Ne vždy to vyjde a pak máte pocit, že je třeba zkusit něco nového. Ukážeme vám jak na to!
Ranní energie – odkud ji načerpat? Ráno je obtížné vstát a někdy ještě obtížnější nabít se energií. Je všeobecně známo, že nejlepším způsobem jak si dopřát dávku energie je nasnídat se.

Cvičení Ranní rozcvička vám dodá správnou dávku energie. Samozřejmě budete muset obětovat spánek. Stačí když si přivstanete o půl hodinku dřív a půjdete si zaběhat. Když si dáte sprchu, můžete vystřídat teplou a studenou vodu, která vám umožní lepší cirkulaci krve.
Pokud nerady běháte, můžete si zacvičit. Ranní strečink, dřepy, plank. Zkuste začít den s jógou, pilatesem nebo brzkou zumbou. Je jen na vás, který druh cvičení si zvolíte.

Sex Milování mají rádi nejen chlapi. Nemusíte být dokonalou milenkou jen večer. Ukažte vašemu partnerovi, že z ranní rychlovky máte radost i vy. Spálíte pár kalorií, dáte si společnou sprchu a vychutnáte snídani ve dvou. Můžete pustit uzdu své fantazii a nejprve se najíst, a tak pálit kalorie. Případně vám může jídlo pomoci i jako předehra.
Čaj nebo káva Káva je pro mnoho žen ranní životabudič. Většina z vás si ranní kávu ani nevychutná. Rychle ji vypijete nebo jedete do podniků a vezmete si ji s sebou. Zpomalte! Dopřejte si čas na šálek kávy nebo čaje. Zapojte své smysly. Ovoňujte před tím než ochutnáte. Napijte se s požitkem, vychutnejte si svůj ranní nápoj. Neberte to jen jako každodenní uspěchaný rituál.
Čokoláda Sladká pochutina, které odolá málokdo. Je známo, že čokoláda navozuje pocit štěstí. Proč si nedopřát malou dávku štěstí už po ránu? Vychutnejte si kostku nebo dvě. Jako u kávy a čaje, můžete ji nejprve ovonět. Potom si ji nechte roztát v ústech.
Experiment Velkou dávku energie vám rovněž dodá malý experiment. Oblečte si něco sexy, zkombinujte barvy, vezměte si kabelku, kterou jste k danému outfitu nenosili. Zkuste jiné líčení, účes. Můžete si to vyzkoušet den předem, abyste věděli, jaký bude výsledek. Pokud to bude splňovat vaše očekávání, budete se cítit šťastné, plné energie a chuti vykročit do nového dne.
Studená sprcha Ranní vlažná až studená sprcha přebere každého spáče a dodá vám energii, kterou potřebujete k probuzení. Nemusíte trávit ve sprše deset minut, stačí i dvouminutová sprcha, která vás zaručeně probere.


Bonus: Pokud vstanete špatnou nohou, jste podrážděná a máte pocit, že vás nic nenakopne, máme pro vás jeden tip. Zapněte si vtipná videa a schuti se ráno zasmějte, povolí to vaši špatnou náladu a vy můžete vykročit do dne s úsměvem na rtech.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Jak oklamat věk a vypadat i s přibývajícími léty stále mladě

Každá z nás chce i po čtyřicítce vypadat mladě. Hledáme různé způsoby, jak pečovat o pleť, jak se stravovat, přičemž stačí zapojit selský rozum...

„Necukrujte“ se s chloupky! Vyzkoušejte cukrovou epilaci!

Uvažujete nad tím, jak připravit pokožku na letní „odhalené“ dny? Nikoho nebaví neustálé šermování s žiletkami či testování různých metod k odstranění chlupaté houštiny...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...

Víte, který nehet roste nejrychleji?

Nehty jsou vaší vizitkou! Jakou pozornost jim budete věnovat, tak se vám i odvděčí. Trápí vás, že se rychle lámou, třepí nebo na nich...

Jak kombinovat jednotlivé oblečení z vašeho šatníku?

Váš šatník se pod tíhou tolik množství oblečení pomalu propadá a vy jste si stejně nenašli vhodnou kombinaci oblečení, kterou byste si mohli obléknout...