Cviky na krásnou tvář: Zaberou vám jen 1 minutu denně!

Která z nás by netoužila po krásně vypnuté tváři i po čtyřicítce? Cviky na našem těle také praktikujeme, tak proč bychom měli vynechat tvář? Určitě si to zaslouží! Vyzkoušejte speciální metodu, která zahrnuje 7 masážních tahů a čtyři gymnastické cviky. Vyberte si ty, které jsou určeny pro vás.
Naše chování hraje při vytváření vrásek důležitou roli. Podívejte se na čtyři, opravdu špatné zvyky, které byste měli vyhnat ze své krásné tváře. Raději do ní zahrňte tyto cviky…

Pokud máte stále smutný výraz nebo jste otrávená, pak téměř nikdy neuvolňujete svá ústa. Kolem rtů se začínají vytvářet vrásky a ústa jakoby ztrácela tvar. Když mluvíte, stahujete svaly na čele a vrásky z něj málokdy zmizí. Výsledkem jsou svěšené koutky a obočí. Pro vás se hodí cviky č.j. 3, 4, 8 a 9.

Pro neustále vystresovaný nebo úzkostlivý výraz jsou typické zamračené rysy, tenké vybledlé rty. Máte tendenci sklánět bradu dolů. Oslabuje se tím přední část krku a ta má pak víc vrásek. Kůže se postupně uvolňuje (a ukládá se zde tuk). Pro vás jsou určeny hlavně cviky č. 3. 6 a 11.

Cviky na obličej
Tyto cviky se mohou stát součástí vašeho ranního rituálu, ale můžete je také praktikovat kdekoli a kdykoli během celého dne.

3 základní skupiny cviků od doktorky PAYOT

Strečink: Uvolnění příliš ztuhlých svalů.

POSILOVÁNÍ: Zpevnění uvolněných a oslabených svalů, cviky k posílení.

DOBRÝ POCIT: Smějte se na svět, dívejte se na okolí pozitivně.

11 CVIKOV:
STŘEČINK – Uvolnění příliš ztuhlých svalů
KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT
Klaun: K REDUKCI VÝSKYTU VRÁSEK A JEMNÝCH LINEK KOLEM PĚR. Široce otevřete ústa a vytvořte přehnaně velký obdélník. Strečink kruhových svalů kolem úst.
Překvapení: K REDUKCI VÝSKYTU VRÁSEK, VEJÁŘKŮ KOLEM OČÍ A VAČKŮ POD OČIMA. Široce otevřete oči (aniž byste vraštili čelo).
Strečink kruhových očních svalů.

Zdřímnutí: NA VYHLAZENÍ VRÁSEK NA čele. Přimhouřte víčka a dívejte se směrem na dol (ale nesklánějte krk). Strečink svalů na čele.
Kočičí tlapka: PRO VYHLAZENÍ A VYPLNĚNÍ VRÁSEK NA čele. Oběma rukama současně na každé straně kloužte bříšky prstů od středu čela směrem ke spánkům. Relaxace svalů na čele
Motýli: NA VYHLAZENÍ ZAMRAČENÝCH LINEK A VEJÁŘKŮ KOLEM OČÍ. Pevně ​​uchopte obočí palcem a ukazováčkem a táhněte po jeho délce. Dokončete palcem k napnutým vějířkům. Strečink svalů obočí a kruhového očního svalu.
POSILOVÁNÍ – K posílení ochablých svalů

KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT

Had: NA POKLESNUTOU čelist. Uvolněte čelist a zatlačte špičkou jazyka za přední horní zuby. Uvolnění žvýkacích svalů.
Sova: K NAPNUTÍ OČNÍCH KONTUR, PROTI OPUCHŮM A TMAVÝM KRUHŮM. Přiložte prsty na nadočnicové oblouky a horní okraj lícních kostí, mějte oči dokořán otevřené, zavřete je a poté široce otevřete. Posilování očních svalů.
Želva: NA ZVEDENÍ POKLESNUTÝCH KOUTKŮ ÚST. Ohněte rty dovnitř a stáhněte koutky tlakem spodní čelisti, abyste zaťali tkáň na bradě.
Ryba: K VYPLNĚNÍ PĚR A ZPEVNĚNÍ JEJÍ KONTUR. Vytvořte ústy svislý ovál a je tak široce jak je to možné při zachování jeho tvaru. Posilování příčně pruhového svalu úst orbicularis oris.
Úsměv: ZVEDENÍ LICNÍCH KOSTÍ. Předveďte 3 typy úsměvu a certe zuby víc a víc.
Široký úsměv: TONIZACE KRKU. Vyslovte přehnaně „smiiiiiile“, s výdechem zvedejte koutky úst a uvolněte se. Posilování krčních svalů.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...

Velkoobchod ovoce a zelenina – to nejlepší pro váš obchod i restauraci

Denně se u nás prodá a sní velké množství ovoce a zeleniny. Ať už se podíváme na restaurace, domácnosti, prodejny s potravinami i přímo jen...

Cviky na hýždě, břicho a stehna (video): Jak se dostat do formy?

I vám se vánoční koláčky uložily na problematických partiích? Pokud jste si do seznamu novoročních předsevzetí napsali i slovíčko „zhubnout“, tak pojďte s námi...

Hledáte základní nebo mateřskou školu v Praze? Poradíme, kde budete spokojeni

Důvodů, proč se rodiče a žáci zajímají o novou základní nebo mateřskou školu, je mnoho. Někdo se chystá stěhovat, a tak hledá, která základní...

Jaký je rozdíl mezi půjčkou s ověřovacím převodem a bez?

Většina lidí, kteří potřebují finanční výpomoc, se obracejí na banky i nebankovní společnosti s žádostí o půjčku. Nejde-li o vysokou částku nebo třeba o hypotéku,...