5 věcí, proč používat peeling: Vyzkoušejte naše domácí tipy

Pečujete o svou pokožku, ale přece máte pocit, že jí něco chybí? Dopřejte jí alespoň jednou týdně peeling a uvidíte tu změnu.

  1. Rychleji opálí

Pokud se vám těžko opaluje na slunci i v soláriu, udělejte si den před opalováním důkladný peeling. Díky němu se pokožka prokrví, odstraní se odumřelé buňky, pleť bude hydratovaná. A co je hydratováno je více opáleno.

  1. Pomáhá zbavit se celulitidy

Třením drobných zrníček po pokožce vzniká důkladné prokrvení, které brání vzniku celulitidy. Ta vzniká právě v důsledku slabého prokrvení problematických partií.

  1. Vyhladí

Po peelingu bude vaše pokožka jemná jako dětský zadeček. Ani ten nejlepší hydratační krém nezjemní pleť tak spolehlivě jako peeling.

  1. Udrží opálení

Peelingem z pokožky odstraňujete odumřelé buňky, které již nejsou schopny se opálit. Tím dáváte prostor obnoveným buňkám s dostatkem pigmentu, aby se opálily a udržely opálení.

  1. Hydratuje

Prach, pot a jiné nečistoty ucpávají pokožce póry. Tím brání její dostatečné hydrataci. Peeling vám pomůže zbavit se nečistot účinněji než sprchový gel, mýdlo a vaše pokožka bude více hydratová.

Vyzkoušejte naše tipy na domácí peelingy

Káva

Není nic lepšího než kombinace pokožka a káva. Kofein má zeštíhlující, zpevňující a detoxikační účinek na kůži. Smíchejte mletou kávu s trochou vody a pořádně si ní vyšroubujte mokrou pokožku.

Cukr a soda bikarbonu

I ta nejnešikovnější kuchařka má v kuchyni krystalový cukr a sodu bikarbonu. Přidejte k nim pár kapek vody, vymíchejte hustou kaši a peeling je hotový. Máte-li suchou pokožku, kombinujte krystalový cukr s olivovým, arganovým nebo kokosovým olejem.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Robotický vysavač dokáže ušetřit spoustu času: Jak vybrat ten správný?

Řešením je robotický vysavač. Toto zařízení je navrženo tak, že za ideálních podmínek udělá všechnu práci za vás. Ušetří vám tak energii i čas,...

Velkoobchod ovoce a zelenina – to nejlepší pro váš obchod i restauraci

Denně se u nás prodá a sní velké množství ovoce a zeleniny. Ať už se podíváme na restaurace, domácnosti, prodejny s potravinami i přímo jen...

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní prací pro...

Pokožka v zimě: 10 rad jak o ni pečovat

Během krátkých chladných dnů a ledových nocí si nestačí pořídit pouze kabát a teplé holínky. Dbejte, aby byly při pobytu venku zahaleny také ruce,...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek neustále někde na pozadí vysílá signály,...